• Afghanistan
  • Africa (CAF)
  • Albania
  • Algeria
  • Angola
  • Argentina
  • Armenia
  • First League
  • Premier League
  • Asia (AFC)
  • Asian Games
  • Australia
  • Australian Capital Territory
  • Brisbane Capital League 1
  • Brisbane Premier League
  • New South Wales
  • New South Wales Premier League 2
  • Northern Nsw
  • Northern Zone Premier League
  • South Australia
  • South Australia State League
  • Tasmania
  • U20 Queensland
  • U20 Victoria
  • U20 Western Australia
  • Victoria
  • Victoria Premier League One
  • Western Australia
  • Austria
  • Bundesliga
  • FA Cup
  • Regional Central
  • Regional East
  • Regional Salzburg Second Stage
  • Regional Tirol Second Stage
  • Regional Vorarlberg Second Stage
  • Regional West
  • Azerbaijan
  • Bahrain
  • Belarus
  • First League
  • Premier League
  • Reserve League
  • Belgium
  • Belgium-Netherlands
  • Bolivia
  • Bosnia And Herzegovina
  • Brazil
  • Serie A
  • Serie B
  • Serie C Group A
  • Serie C Group B
  • Serie D Group A1
  • Serie D Group A2
  • Serie D Group A3
  • Serie D Group A4
  • Serie D Group A5
  • Serie D Group A6
  • Serie D Group A7
  • Serie D Group A8
  • Bulgaria
  • Northwest 3 Afl
  • Southeast 3 Afl
  • Southwest 3 Afl
  • Cameroon
  • Canada
  • Central American & Caribbean Games
  • Central American Games
  • Chile
  • China
  • Chinese Taipei
  • Colombia
  • Congo DR
  • Costa Rica
  • Croatia
  • FA Cup
  • Cyprus
  • Czech Republic
  • Division 1
  • Division 2
  • Denmark
  • 1. Division
  • 1dw Relegation P.Off Group 1/East (Women)
  • 1dw Relegation P.Off Group 2/West (Women)
  • Denmark Series Group 1
  • Denmark Series Group 2
  • Denmark Series Group 3
  • Denmark Series Group 4
  • ED Championship Round
  • ED Relegation Round
  • Reserve League Stage 2 Group 4
  • Superligaen
  • U17 League
  • U19 League
  • Ecuador
  • Egypt
  • EL Salvador
  • England
  • Estonia
  • Esiliiga
  • Meistriliiga
  • Europe (UEFA)
  • Euro 2020
  • UEFA U21 Championship
  • Faroe Islands
  • Finland
  • Kakkonen Group A
  • Kakkonen Group B
  • Kakkonen Group C
  • Naisten Liga
  • Veikkausliiga
  • Ykkonen
  • France
  • Division 1 Women
  • Friendly Games
  • Friendly Clubs
  • Fyr Macedonia
  • Georgia
  • Erovnuli Liga
  • Erovnuli Liga 2
  • Germany
  • 2. Bundesliga
  • 3. Liga
  • Bundesliga
  • Bundesliga Women
  • Oberliga Baden-Wurttemberg
  • Oberliga Hessen
  • Oberliga Mittelrhein
  • Oberliga Nofv-Nord
  • Oberliga Nofv-Sud
  • Oberliga Rheinland-Pfalz Saar
  • Ghana
  • Greece
  • Guatemala
  • Honduras
  • Hong Kong
  • Hungary
  • FA Cup
  • NB I
  • Iceland
  • India
  • Indonesia
  • International Tournaments
  • Iran
  • Iraq
  • Israel
  • Liga Leumit
  • Premier League
  • Italy
  • Japan
  • J1 League
  • J2 League
  • J3 League
  • Japan Football League
  • L1-League Women
  • Jordan
  • Kazakhstan
  • Premier League
  • Kenya
  • Kosovo
  • Kuwait
  • Latvia
  • Virsliga
  • Lebanon
  • Lithuania
  • Division 1
  • Luxembourg
  • Malaysia
  • Malta
  • Mediterranean Games
  • Mexico
  • Moldova
  • National Division
  • Montenegro
  • Morocco
  • National
  • Nepal
  • Netherlands
  • New Zealand
  • Nigeria
  • North & Central America (Concacaf)
  • Northern Ireland
  • Norway
  • 1. Divisjon
  • 1. Divisjon (Women)
  • 2. Divisjon Group 1
  • 2. Divisjon Group 2
  • 3. Divisjon Group 1
  • 3. Divisjon Group 2
  • 3. Divisjon Group 3
  • 3. Divisjon Group 4
  • 3. Divisjon Group 5
  • 3. Divisjon Group 6
  • Toppserien
  • Olympic Games
  • Oman
  • Palestine
  • Pan American Games
  • Panama
  • Paraguay
  • Peru
  • Philippines
  • Poland
  • Ekstraklasa
  • FA Cup
  • I Liga
  • II Liga
  • Portugal
  • Primeira Liga
  • Qatar
  • Republic OF Ireland
  • First Division
  • Premier Division
  • Romania
  • Liga II
  • Liga Iii Serie 1
  • Liga Iii Serie 2
  • Liga Iii Serie 3
  • Liga Iii Serie 4
  • Liga Iii Serie 5
  • Russia
  • Professional Football League Center
  • Professional Football League East
  • Professional Football League South
  • Professional Football League West
  • Saudi Arabia
  • Scandinavia
  • Scotland
  • Serbia
  • FA Cup
  • Prva Liga
  • Superliga
  • Serbia And Montenegro
  • Singapore
  • Slovakia
  • Slovenia
  • South Africa
  • South America (Conmebol)
  • South American Games
  • South Korea
  • K League 1
  • K League 2
  • K League 3
  • Southeast Asian Games
  • Spain
  • Sweden
  • Allsvenskan
  • Damallsvenskan
  • Division 1 North
  • Division 1 South
  • Division 2 Norra Gotaland
  • Division 2 Norra Svealand
  • Division 2 Norrland
  • Division 2 Ostra Gotaland
  • Division 2 Sodra Svealand
  • Division 2 Vastra Gotaland
  • FA Cup
  • Superettan
  • Switzerland
  • Syria
  • Thailand
  • Tunisia
  • Turkey
  • Uae
  • Uganda
  • Ukraine
  • Premier League
  • Uruguay
  • USA
  • Major League Soccer
  • National Womens Soccer League
  • Nisa Spring Season
  • United Soccer League
  • Usl League One
  • Uzbekistan
  • Venezuela
  • Vietnam
  • Wales
  • World (FIFA)
  • World Cup Qatar 2022
  • Yemen

Recolta Gheorghe 1 - 6 CS Afumati

Finished

Summary

  Position Points Games Scored Conceded Home Win Away Win Draw Home Lost Away Lost
Recolta Gheorghe 16 2 13 10 33 00% 00% 215% 545% 654%
CS Afumati 2 30 13 43 7 666% 333% 323% 00% 1100%

Head To Head

K/O
Home
Away
Pts
HT
FT
ET
PN
1
X
2
22 Nov 07:00 07:00, 22 Nov fin
Recolta Gheorghe
HT: 0-0 FT: 1-6
CS Afumati
2-30
L3
0-0
1-6

League Table

Pos Team Home Away Total GD Goals
P W D L GS GC Pts P W D L GS GC Pts P W D L GS GC Pts
1 Unirea 2004 Slobozia 6 5 1 0 18 7 16 7 5 2 0 14 4 17 13 10 3 0 32 11 33 21 2.5
2 CS Afumati 6 6 0 0 29 2 18 7 3 3 1 14 5 12 13 9 3 1 43 7 30 36 3.3
3 Mostistea Ulmu 7 6 0 1 16 3 18 6 3 3 0 12 6 12 13 9 3 1 28 9 30 19 2.2
4 CS Tunari 6 4 2 0 16 7 14 7 4 1 2 13 10 13 13 8 3 2 29 17 27 12 2.2
5 Inainte Modelu 7 3 2 2 15 14 11 6 5 0 1 9 6 15 13 8 2 3 24 20 26 4 1.8
6 Gloria Popesti Leordeni 7 5 1 1 13 5 16 6 1 2 3 5 6 5 13 6 3 4 18 11 21 7 1.4
7 Metalul Buzau 7 2 1 4 8 5 7 6 4 1 1 7 6 13 13 6 2 5 15 11 20 4 1.2
8 Viitorul Ianca 7 5 1 1 9 3 16 6 1 0 5 5 14 3 13 6 1 6 14 17 19 -3 1.1
9 Faurei 6 3 2 1 12 8 11 7 2 0 5 7 11 6 13 5 2 6 19 19 17 0 1.5
10 Poseidon Mai Limanu 7 3 1 3 14 13 10 6 1 1 4 8 14 4 13 4 2 7 22 27 14 -5 1.7
11 Agricola Borcea 6 3 1 2 13 9 10 7 1 1 5 13 24 4 13 4 2 7 26 33 14 -7 2
12 CS Medgidia 6 1 4 1 7 10 7 7 1 2 4 11 18 5 13 2 6 5 18 28 12 -10 1.4
13 FCSB II 7 1 2 4 8 14 5 6 1 1 4 7 10 4 13 2 3 8 15 24 9 -9 1.2
14 Axiopolis Cernavoda 6 2 1 3 9 12 7 7 2 5 5 27 2 13 2 3 8 14 39 9 -25 1.1
15 Dacia Unirea Braila 6 2 0 4 6 11 6 7 2 5 3 19 2 13 2 2 9 9 30 8 -21 0.7
16 Recolta Gheorghe 7 2 5 6 14 2 6 0 6 4 19 0 13 2 11 10 33 2 -23 0.8

Recolta Gheorghe Last Games

- - - - - - - - - 0 - 0 -
K/O
Home
Away
Pts
HT
FT
ET
PN
1
X
2
30 Nov 07:00 07:00, 30 Nov fin
Agricola Borcea
HT: 1-1 FT: 3-2
Recolta Gheorghe
17-2
L3
1-1
3-2
22 Nov 07:00 07:00, 22 Nov fin
Recolta Gheorghe
HT: 0-0 FT: 1-6
CS Afumati
2-30
L3
0-0
1-6
16 Nov 07:00 07:00, 16 Nov fin
Unirea 2004 Slobozia
HT: 0-1 FT: 4-1
Recolta Gheorghe
30-2
L3
0-1
4-1
08 Nov 07:00 07:00, 08 Nov fin
Recolta Gheorghe
HT: 0-1 FT: 1-1
Axiopolis Cernavoda
1-5
L3
0-1
1-1
02 Nov 08:00 08:00, 02 Nov fin
Faurei
HT: 0-0 FT: 3-0
Recolta Gheorghe
10-1
L3
0-0
3-0
26 Oct 08:00 08:00, 26 Oct fin
Recolta Gheorghe
HT: 0-1 FT: 1-1
Gloria Popesti Leordeni
0-14
L3
0-1
1-1
18 Oct 08:00 08:00, 18 Oct fin
Inainte Modelu
HT: 1-0 FT: 3-0
Recolta Gheorghe
17-0
L3
1-0
3-0
12 Oct 08:00 08:00, 12 Oct fin
Recolta Gheorghe
HT: 1-1 FT: 1-3
Poseidon Mai Limanu
0-7
L3
1-1
1-3
05 Oct 08:00 08:00, 05 Oct fin
Mostistea Ulmu
HT: 1-0 FT: 3-0
Recolta Gheorghe
11-0
L3
1-0
3-0
28 Sep 10:00 10:00, 28 Sep fin
Recolta Gheorghe
HT: 1-1 FT: 1-2
FCSB II
0-6
L3
1-1
1-2

CS Afumati Last Games

+ + + - + + + 0 - ? + + 0 + + + + - + + + + 0 + + + - 0 + + + 0 +
K/O
Home
Away
Pts
HT
FT
ET
PN
1
X
2
29 Nov 07:00 07:00, 29 Nov fin
CS Afumati
HT: 0-0 FT: 2-0
FCSB II
33-9
L3
0-0
2-0
22 Nov 07:00 07:00, 22 Nov fin
Recolta Gheorghe
HT: 0-0 FT: 1-6
CS Afumati
2-30
L3
0-0
1-6
16 Nov 07:00 07:00, 16 Nov fin
CS Afumati
HT: 1-1 FT: 5-1
Metalul Buzau
27-20
L3
1-1
5-1
08 Nov 07:00 07:00, 08 Nov fin
Viitorul Ianca
HT: 0-0 FT: 0-0
CS Afumati
18-26
L3
0-0
0-0
02 Nov 08:00 08:00, 02 Nov fin
CS Afumati
HT: 0-0 FT: 5-0
Dacia Unirea Braila
23-7
L3
0-0
5-0
26 Oct 08:00 08:00, 26 Oct fin
CS Medgidia
HT: 0-4 FT: 0-6
CS Afumati
11-20
L3
0-4
0-6
19 Oct 08:00 08:00, 19 Oct fin
CS Afumati
HT: 0-0 FT: 8-1
Agricola Borcea
17-5
L3
0-0
8-1
12 Oct 08:00 08:00, 12 Oct fin
CS Tunari
HT: 0-1 FT: 1-1
CS Afumati
16-16
L3
0-1
1-1
05 Oct 08:00 08:00, 05 Oct fin
Unirea 2004 Slobozia
HT: 2-0 FT: 2-1
CS Afumati
14-16
L3
2-0
2-1
28 Sep 10:00 10:00, 28 Sep fin
CS Afumati
HT: 5-0 FT: 8-0
Axiopolis Cernavoda
13-1
L3
5-0
8-0

Recolta Gheorghe Results

CS Afumati Results

Recolta Gheorghe Goals

CS Afumati Goals

Recolta Gheorghe Strength

calculated by the robot

CS Afumati Strength

calculated by the robot

Recolta Gheorghe Goals (Last 30 games)

Total Scored: 10. Total Conceded: 30

CS Afumati Goals (Last 30 games)

Total Scored: 83. Total Conceded: 26

Recolta Gheorghe Scorers (Last 15 games)

Player 24 Aug 30 Aug 07 Sep 14 Sep 21 Sep 28 Sep 05 Oct 12 Oct 18 Oct 26 Oct 02 Nov 08 Nov 16 Nov Total

CS Afumati Scorers (Last 15 games)

Player 25 May 01 Aug 24 Aug 31 Aug 06 Sep 14 Sep 21 Sep 28 Sep 05 Oct 12 Oct 19 Oct 26 Oct 02 Nov 08 Nov 16 Nov Total

Recolta Gheorghe Bad Boy (Last 30 games)

Player Date

CS Afumati Bad Boy (Last 30 games)

Player Date
Unknown 06.09.2019

Game Prediction

calculated by the bots
Bot Bot2 Bot3 Bot4 Bot5
Recolta Gheorghe 0.67 0.50 0.57 0.43 0.63
CS Afumati 1.50 2.17 1.86 2.53 3.38
Top Games
SC Freiburg
-
Bayer Leverkusen
4.91 | 4.15 | 1.69
Tomorrow at 14:30
FC Schalke 04
-
Werder Bremen
2.59 | 3.43 | 2.81
Sat 30 May, 09:30
VFL Wolfsburg
-
Eintracht Frankfurt
1.99 | 3.84 | 3.72
Sat 30 May, 09:30
Bayern Munich
-
Fortuna Dusseldorf
1.07 | 12.90 | 34.47
Sat 30 May, 12:30
Shakhtar Donetsk
-
Dynamo Kyiv
Sun 31 May, 10:00
SC Paderborn 07
-
Borussia Dortmund
9.16 | 5.63 | 1.33
Sun 31 May, 12:00
Werder Bremen
-
Eintracht Frankfurt
2.86 | 3.60 | 2.47
Wed 03 Jun, 14:30
Georgia
-
Belarus
Thu 04 Jun, 13:00
Norway
-
Serbia
Thu 04 Jun, 13:00
Bosnia & Herzegovina
-
Northern Ireland
Thu 04 Jun, 15:45
Bulgaria
-
Hungary
Thu 04 Jun, 15:45
Iceland
-
Romania
Thu 04 Jun, 15:45
North Macedonia
-
Kosovo
Thu 04 Jun, 15:45
Scotland
-
Israel
Thu 04 Jun, 15:45
Slovakia
-
Rep. OF Ireland
Thu 04 Jun, 15:45